KOUZELNÉ ÚČINKY KÁVY NA TĚLO

Scrub vám dopomůže být “majitelkou” zářivé, pevné a jemné kůže na dotek. A co navíc Neodolatelná vůně.
PS: nejen vy, ale i lidé kolem vás se jeho vůně nebudou moci nabažit. 
 spa-4200983_1920
Káva, mastné kyseliny, éterické oleje, aminokyseliny, vitamíny, antioxidanty a další složky mají pozitivní vliv na stav pokožky.
 
JAKÁ KOUZLA DOKÁŽE S NAŠÍ POKOŽKOU
Aktivuje metabolické procesy kůže.
Čistí odumřelé kožní buňky, řeší problémy s celulitidou, pokožku zpevní a dodá jí na pružnosti, má tonický účinek na kůži a zvyšuje krevní oběh. Jedná se o přirozenou, uklidňující pomoc pro vaše tělo.
Proto káva/kofein jsou tak prospěšnými nejen pro naši mysl, ale i tělo.
 
TROCHU PODROBNĚJI O ÚČINCÍCH A VLASTNOSTECH:
1. Exfoliační vlastnosti - Káva Robusta společně s dalšími složkami COFFEE SCRUBU EXCLUSIVE jako například třtinový cukr a Himalájská sůl, přináší příjemný proces odstraňování odumřelých kožních buněk.
 
2. Stimulace průtoku krve - Káva je známá stimulací průtoku krve do pokožky. Díky tomu, že kofein obsahuje mnoho antioxidantů, je přímo pokladem pro naši pokožku. A co předčasné stárnutí kůže? Ano, hravě s ním bojuje.
 
3. Snižuje otoky - Kdo se nikdy neprobudil “ oteklý”? Všichni to jistě známe: “oteklé oči” a nic nepomáhá. Ale kofein je malý zázrak, který napíná pokožku a snižuje tím otoky v oblasti očí.
TIP: Peeling jemně naneste konečky prstů na oční okolí ne však příliš blízko očí, bez drhnutí a nechte jej působit. Vyzkoušejte jestli i pro vaše oči bude vzpruhou. :)
 
4. Účinný bojovník s celulitidou - Kombinace antioxidantů, vitamínů a mastných kyselin spolu s jemnými krouživými pohyby při aplikaci scrubu, spolupracují na nové krásné kůži a postupně tak snižují výskyt celulitidy.
 
5. Strie - Ať už se strie objevily po porodu nebo při váhových výkyvech, je COFFEE CRUB EXCLUSIVE skvělým pomocníkem. Drobným striím zjemní jejich strukturu a vy se budete cítit lépe. :)