O nás

Jak to všechno vzniklo...

Na začátku byl problém, problém s vlasy. Měla jsem je lámavé, suché, bez lesku, prostě ,,zvadlé“. Dopadly tak kvůli častým změnám barvy, melírování, žehlení a kulmování. Hledala jsem a zkoušela různé přípravky, cenově pro mě dostupné, ale na trhu bylo takových přípravků velmi málo.

A výsledek? Prázdná peněženka a několik vyhozených produktů v koši.

 

Tehdy můj partner, dnes manžel a obchodní partner viděl, jak jsem zoufalá a v ten moment přišla myšlenka. Zkusíme si vyrobit nějaký přípravek na vlasy sami. Ze začátku jsem se tomu nápadu smála, ale jak jsme o tom mluvili čím dál více a častěji, zrodil se z tohoto nápadu náš první přípravek - sprej do vlasů s obsahem brazilského keratinu

KERATIN EXCLUSIVE. A ono to fungovalo!

 

A jelikož se s dobou všechno mění a renovuje, prošel renovací i náš Keratin Exclusive. Dostal nový kabát, nový rozprašovač a hlavně nové a vylepšené složení.

Později se keratin dočkal ,,brášky“ Hyaluronu Exclusive. Proč zrovna toto sérum?

Keratin se v naší rodině a mezi našimi přáteli stal doslova miláčkem a na nápad vymyslet luxusní sérum na pleť nás přivedly naše maminky, babičky a tety, které bojovali s povadlou pletí a s vráskami.

Proto rády zkoušely a testovaly a nové sérum si nemohly vynachválit. Tak jsme ho zařadili do nabídky a má velký úspěch.

A pak přišly další a další přípravky a intenzivně pracujeme na tom, aby se náš sortiment dále rozšiřoval o zajímavé a kvalitní produkty.

 

Dnes jsme česká společnost Exclusive product, s.r.o., se sídlem v srdci jižní Moravy. Soustředíme se na výrobu pouze kvalitních výrobků, které vznikají z přírodních prostředků a osvědčených složek té nejvyšší jakosti. Samozřejmostí je jejich zdravotní nezávadnost a také to, že dané produkty ani žádná z jejich složek nejsou testovány na zvířatech.

 

Máme možnost vám nabídnout produkty vyvinuté na základě precizního a dlouhodobého vývoje.

A díky naší rodině, přátelům a spokojeným zákaznicím jsou naše produkty dotažené k dokonalosti.

 

Věříme, že si naše produkty oblíbíte i vy a necháte se hýčkat tak, jak si to zasloužíte.

 

Za celý tým

Exclusive produkt, s.r.o.

Jolana