Při nákupu nad 900 Kč doručení zdarma

O nás

O nás

Jak to všechno vzniklo…

Na začátku byl problém, který jsem potřebovala řešit. Měla jsem lámavé a suché vlasy. Bez lesku, prostě ,,zvadlé“. Dopadly tak kvůli častým změnám barvy, melírování, žehlení a kulmování. Hledala jsem a zkoušela různé přípravky, cenově pro mě dostupné, ale na trhu bylo takových přípravků velmi málo.

A výsledek? Prázdná peněženka a vlasy beze změny.

Můj nynější manžel a obchodní partner viděl, jak jsem zoufalá a v ten moment přišla myšlenka. Proč si nevyrobit nějaký přípravek vlastními silami? Ze začátku jsem se tomu smála, ale jak jsme o tom mluvili čím dál více a častěji, zrodil se z tohoto nápadu náš první přípravek – sprej do vlasů s obsahem brazilského keratinu.

Keratin Exclusive A ono to fungovalo!

Keratin se v naší rodině a mezi našimi přáteli stal doslova miláčkem. Na nápad vymyslet luxusní sérum na pleť nás přivedly naše maminky, babičky a tety, které bojovaly s povadlou pletí a s vráskami. Zrodil se bráška našeho spreje: Hyaluron Exclusive. Ohlasy na nový produkt byly skvělé a po zařazení do naší stálé nabídky získal velký úspěch i mezi našimi zákazníky.

O nás

Postupně přišly další a další přípravky a my i dnes intenzivně pracujeme na tom, aby se náš sortiment dále rozšiřoval o zajímavé a kvalitní produkty. 

Jsme česká společnost se sídlem v srdci jižní Moravy. Soustředíme se na výrobu výhradně kvalitních výrobků, které vznikají z přírodních prostředků a osvědčených složek té nejvyšší jakosti. Samozřejmostí je jejich zdravotní nezávadnost a také to, že dané produkty ani žádná z jejich složek nejsou testovány na zvířatech.

Díky kombinaci precizního a dlouhodobého vývoje a díky našim rodinám, přátelům a spokojeným zákazníkům vám dnes můžeme nabídnout produkty dotažené k dokonalosti.

Věříme, že si naše produkty oblíbíte i vy a necháte se hýčkat tak, jak si to zasloužíte.

Za celý tým BeaMia,
Jolana

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.