Časté dotazy

 

Zde jsou nejčastější dotazy k našim produktům. Pokud zde nenaleznete co potřebujete, určitě mě kontaktujte, těším se na vaše dotazy.

Veronika z BeaMia

 

Z jakého důvodu je keratin pro moje vlasy důležitý?

Keratin se vyskytuje přirozeně jak ve vlasech tak chloupcích a nehtech. Tvoří jejich ochrannou vrstvu před vnějšími vlivy. Díky němu jsou vlasy pevné, zdravé a lesklé.

Pro jaký typ vlasů je Keratin Exclusive vhodný?

Přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů. Obzvláště jej doporučujeme, pokud jsou vaše vlasy slabé, bez lesku, nemají potřebnou sílu a třepí se. Keratin Exclusive je také ideální pomocník pokud si vlasy žehlíte, jelikož je ochrání před poškozením teplem a zároveň zůstanou déle rovné.

Moje vlasy jsou zdravé, mohu jej také používat?

Ano, určitě můžete. Keratin Exclusive ochrání vlas před působením vnějších vlivů jako je sluneční záření, nadměrná či nedostatečná vlhkost prostředí a před jeho nepříznivými, proměnlivými podmínkami. Z těch umělých pak před nešetrným česáním a umělým vysoušením či přesoušením. Přípravek vám zaručí udržování optimální vlhkosti ve vlasech a tím i jejich ochranu.

Je vhodný také na prodloužené vlasy?

Ano, je. Prodloužené přírodní vlasy již nejsou vyživovány zevnitř a jsou náchylnější na poškození, proto potřebují mnohem větší péči. Přípravek jim zaručí ochranu a díky ní zajištění delší životnosti.

Je nutné po aplikaci použít žehličku nebo fén?

Pro zaručení účinku přípravku není třeba použít fén ani žehličku. Vlasy můžete nechat volně proschnout a upravit jako obvykle.

Je rozdíl mezi keratinem, který se používá v kadeřnických salonech a Keratinem Exclusive? 

Rozdíly jsou následující:

Cena a výdrž: Za aplikaci keratinu v kadeřnictví zaplatíte od 1.500 Kč a více. Cena se odvíjí např. od délky vlasů. V tomto případě vydrží ve vlasech v průměru 3 – 4 měsíce. Keratin Exclusive je o objemu 200 ml a vydrží při středně dlouhých vlasech na cca 50 aplikací, s tím, že cena je 399,-Kč

Samotná aplikace:  Na návštěvu salonu ohledně aplikace keratinu je třeba si rezervovat 2-3 hodiny. V případě Keratinu Exclusive se jedná o pár minut péče v klidu domova :-)

Je možné keratin používat v těhotenství nebo při kojení?

Ano, samozřejmě je to možné. Přípravek neobsahuje žádnou složku, která by nebyla vhodná jak v těhotenství či při kojení.

Jak často a jakým způsobem se má Keratin Exclusive používat pro zaručení regeneračního a ochranného účinku?

Aplikovat doporučujeme 1-2 krát týdně, případně dle potřeby. Například při častějším žehlení či sušení vlasů fénem.

Nejprve si vlasy umyjeme klasicky šamponem ARGAN SHAMPOO, který dodá vašim vlasům ještě větší hydrataci a poté použijeme kondicionér. Jakmile jsou vlasy pečlivě opláchnuty, vysušíme je ručníkem či jen jemně prosušíme fénem. Keratin pak aplikujeme pomocí rozprašovače rovnoměrně do celé délky vlasů a necháme působit dle potřeby. Vlasy poté rozčešeme a vyfoukáme do sucha, případně upravíme žehličkou na vlasy.

Jaký je objem lahvičky?

Lahvička Keratinu Exclusive je o objemu 200 ml.

Aplikovala jsem si Keratin Exclusive do vlasů, ale vlasy mám po něm mastné, je to možné?

Stát se tak může při nesprávném použití. Stačí aplikovat malé množství Keratinu Exclusive a z dostatečné vzdálenosti od hlavy.