Při nákupu nad 900 Kč doručení zdarma

Rady a tipy

Jak pečovat o vlasy keratinovou kúrou

správná péče o vlasy

Jak pečovat o vlasy keratinovou kúrou

Správná aplikace keratinové kúry na vlasy Keratin Exclusive je nezbytným krokem na cestě ke zdravým a krásným vlasům.

V následujících bodech naleznete podrobné informace jak pečovat o vlasy tak, abyste z naší vlasové kúry získali maximum.

Před aplikací:

Oplachování je velice důležitá součást mytí. Při nedostatečném oplachu přípravků nám jejich zbytky ulpí na vlasech, zatěžují je a další použité přípravky tak nemají možnost dobře účinkovat.

Aplikace:

  • Řádně umyté vlasy jemně vysušte ručníkem a můžete začít s aplikací samotného Keratinu Exclusive.
  • Aplikaci provádějte ve vzdálenosti cca 15-20 cm od vlasů a to do celých délek.
  • Množství použitého Keratinu na vlasy je individuální. Záleží na poškození, délce a hustotě vlasů. Například pro vlasy po lopatky, střední hustoty a zatížené melírem postačí 4-5 x krát stisknout rozprašovač.
  • Nechte působit cca 3 minuty a vlasy pročešte hřebenem se širokými zuby.
  • Nakonec upravte dle zvyku. Vlasy vysušte fénem nebo nechte volně doschnout.

Potřebné množství Keratinu Exclusive záleží na vašich vlasech. Pokud budou po aplikaci mastné nebo budou působit naopak hodně vysušeně, je třeba aplikovat z větší vzdálenosti a menší množství. Některé vlasy mohou na přemíru použitého Keratinu reagovat svojí zplihlostí, mohou být suché tzv. jako sláma a tvrdé na dotek. V tom případě snižte množství použitého přípravku a vaše vlasy se vám díky Keratinu Exclusive odmění hebkostí, sílou a zdravím.

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit.