Spokojenost zákaznic

 

Velmi mě těší, že jsou naše zákaznice spokojené. Zde je část hodnocení uživatelek našich produktů, které nám dávají zpětnou vazbu prostřednictvím Facebooku, emailem a i třeba telefonicky. 

Veronika z BeaMia :-)

 

Karolína B.

Zajímalo mě, jestli to bude fungovat a super! Zamilovala jsem jeho vůni a musím se přiznat, že často vlasy žehlím, takže tohle je pro mě pomocník číslo jedna. Vlasy po vyžehlení nejsou suché a dokonce je mám krásně rovné i na druhý den.

Pavla V.

Za mě tedy top výrobek. Rozdíl vidím už po třetí aplikaci. Vlasy jsou jemné na dotek, jsou lesklejší a pořád si k nim musím vonět. :D

Ivana K.

Zatím jsem na začátku používání, ale mé vlasy mě překvapily už po první aplikaci. Takže konečně na ně něco platí :-) Těším se na výsledky, které uvidím po pravidelném používání, protože už teď působí vyživeněji. Mám z nich radost a to díky Keratinu.

Martina P.

Suchým vlasům je konec a konečně si užívám, když mě přítel hladí ve vlasech. :-) Nedám na keratin dopustit.

Kristýna K.

Mohu jen a jen doporučit. Jsem spokojená jak s výrobkem, tak s komunikací, když jsem potřebovala ohledně keratinu poradit. Vlasy jsou na první pohled zdravější.

Julie R.

Potřebovala jsem zkrotit moje vlasy, které jsou dost vlnité a porézní. Po používání musím sdílet moje nadšení, protože konečně mám krásné, lesklé vlny. Děkuji za top výrobek!!

Petra P.

Všem mohu opravdu doporučit. Luxusní výrobek.

Aneta A.

Konečně jsem našla něco, co funguje a nejsou to jen sliby z reklamy. Měla jsem svoje vlasy po různých experimentech s mnoha produkty ještě v horším stavu a brala jsem to jako vyhozené peníze. Teď mám něco, co už nevyměním. S keratinem jsem vykročila pravou nohou ke krásným vlasům a taky postupně k hustější hřívě. :)

Klára V.

Objevila jsem doslova zázrak. :-) Po první aplikaci jsem nic moc rozdíl neviděla, ale po třetí a dalších jsem zaznamenala změnu nejen já. Vlasy jsou poddajnější, lesklejší, krásně se rozčesávají a jako bonus i rychleji rostou. Tak třeba je zase někdy budu mít do pasu.

Lucie D.

Jsem ráda, že na mě keratin vyskočil na Facebooku. Objednala jsem si s pramalou nadějí, ale mile mě překvapil. Měla jsem vlasy hodně vysušené a lámavé díky hormonálním změnám po dvou porodech a taky díky tomu, že si neodpustím melír. Teď už se nemusím vzdát snu o dlouhých a zdravých vlasech.

Martina O.

Jsem opravdu spokojená.  Je tady konečně ta správná péče pro moje vlasy, která zafungovala. Mám je jemné na dotek, hladší a taky už mi tolik nevypadávají jako dřív. Produkt doporučuji.

Daniela H.

Používám jak já tak moje sestra a obě jsme spokojené.  Zatím pravidelně používám 2 měsíce a vlasy mám znatelně pevnější, lesklejší a taky docela hezky poporostly.  Sestře zase omezil vypadávání a docílila zdravějšího vzhledu vlasů. Za nás palec nahoru a jednoznačně doporučujeme.

Monika M.

Koupila jsem si keratin na tu moji suchou, blond slámu, která se mi neustále cuchá. Brala jsem to tak, že to nejspíš bude zase další lahvička, která bude zavazet na umyvadle bez valného výsledku. Jsem ráda, že jsem se tak mýlila. Konečně mám vlasy jako moji chloubu a můžu je nosit rozpuštěné. Je to paráda a zase jdu objednávat.

Hana H.

Vyzkoušela jsem toho už mraky, ale nikdy s dobrým výsledkem. Co si budeme povídat, nikdo nechce čekat na výsledky rok a déle :-) Každopádně jsem objevil keratin a nadchl i mě, člověka hodně náročného a hlavně znaveného z hledání kvality místo slibů.  Je to skvělý výrobek, který mi dopřává dlouhé, lesklé vlasy. Jo a jinak ještě nádherně voní, to si prostě zamilujete.